PO PROSTU DOBRZE UŁOŻONE

Nowy wymiar projektowania– pomysły na maksymalne wykorzystanie przestrzeni i sprytne przechowywanie przekładające się na nienaganny porządek rzeczy. Jednoznaczna funkcja miejsca wymusza konkretne rozwiązania: piętrowy i czytelny podział oszczędza czas oraz ułatwia utrzymanie porządku i segregację. Szafy wnękowe lub specjalne systemy półek nie tylko wyciszają pomieszczenie i poprawiają jego proporcje, ale są też oryginalnym elementem wystroju. Meble skrojone na miarę właściciela.

ETAPY PROJEKTU

Kompleksowe projekty kuchni i wnętrz

1a 1

Przygotowanie projektu zaczynamy od zapoznania się z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami. Pragniemy poznać Twoją wizję kuchni. Na tym etapie dokonujemy pomiarów pomieszczenia oraz ustalamy szczegóły by następnie stworzyć projekt..

1a 2

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zaoferować Ci najwyższej jakości meble, zaś pasja z jaką je wykonujemy gwarantuje staranność i dbałość o detale.

1a 3

Czas na montaż mebli i ich poziomowanie. Naszym priorytetem jest precyzja i dokładność. Wyczekiwany efekt końcowy z pewnością Cię pozytywnie zaskoczy.

Znajdź Nas

pon - pt 10:00 - 19:00
sob. 10:00 - 16:00

Showroom
Czyżew 16
09-540 Sanniki

2022 copyright OLCZAK          BE!iNTERACTIVE