KLIENT– pierwszy projektant.

Podaje kluczowe informacje i określa horyzont czasowy. Przybliża też styl, w jakim będziemy się poruszać i definiuje swoje upodobania (w kwestii rozwiązań we wnętrzu, form oraz kolorystyki. Plany i realizacja to praca wieloetapowa, dlatego niezbędny jest stały kontakt w celu weryfikacji poprzednich ustaleń i doprecyzowania potrzeb.
W PRACY TOWARZYSZĄ NAM
 
 
stylista

Barbara Hansen

Pasja stylizacji, patynowania i antycznych malatur na starych meblach zrodziła się w jej głowie kilka lat temu podczas pobytu w USA.
Początkowo traktowała ją jako terapię pozwalającą na ucieczkę w inną rzeczywistość bez konieczności wychodzenia z domu.
Kiedy stolik stylizowany na stary, pokryty patyną francuski zegar zajął I miejsce w konkursie producenta farb Miss Lillion’s, zrozumiała, że pasja może stać się sposobem na życie i dającym satysfakcję źródłem utrzymania.

Barbara 20Hansen
Ania Wolska 1
projektant / architekt

Anna Wolska

Wychodzi z założenia, że najważniejsi są mieszkańcy/użytkownicy– ich potrzeby i upodobania. Swoich klientów stara się dokładnie poznać, bowiem doskonale zdaje sobie sprawę, że każdy jest inny i każdy zasługuje na wyjątkowo skomponowane wnętrze.
Jej pozytywne i pełne zaangażowanie w pracę pomaga sprostać wysokim wymaganiom stawianym przez inwestorów.

 
 
 
 
 
 
 
 
projektant / architekt

Patrycja Bedyk

Prowadzi autorskie studio projektowania i aranżacji wnętrz. Jej osobowość odzwierciedlają podróże, moda i sztuka. Inspiracje z nich zaczerpnięte przenosi do swojej pracy, w której– jak twierdzi– jest coś magicznego. Uważa, że dobrze wykonane zlecenie daje zadowolenie klientowi, projektantowi i jest najlepszą z możliwych rekomendacją.

Patrycja Bedyk 1
Bez nazwy 1
PROJEKTANTKA WNĘTRZ / PERFEKCJONISTKA

Barbara Kupiec

W swojej pracowni tworzy projekty zarówno lokali prywatnych, jak i komercyjnych. Pasję i doświadczenie łączy z troską o każdy detal na wszystkich etapach realizacji– od koncepcji po nadzór autorski.
Pragnie stworzyć nieprzeciętny klimat pomieszczeń, których użytkownicy będą się czuć bezpiecznie i wygodnie, które będą miejscem dającym inspirację oraz siłę do podejmowania nowych życiowych wyzwań.

  
 
 
 
 
 
 
projektant / architekt

Waldemar Janiec

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.
Specjalizuje się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych i publicznych.
Odważne autorskie projekty tworzy stawiając na pierwszym miejscu indywidualne potrzeby klienta. Jego realizacje to połączenie oryginalnego stylu z funkcjonalnością.

1
  
 
 
Znajdź Nas

pon - pt 10:00 - 19:00
sob. 10:00 - 16:00

Showroom
Czyżew 16
09-540 Sanniki

2022 copyright OLCZAK          BE!iNTERACTIVE