Jakość
&
stabilność

olczak black small.png

 

Zapraszamy do złożenia wizyty w naszej firmie– miejscu, w którym kreujemy wzorce i spełniamy potrzeby wielu wymagających klientów. Zaprezentujemy nasze możliwości produkcyjne w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Pokażemy siłę naszej firmy, park technologiczny, wyspecjalizowaną kadrę techniczną oraz biuro, w którym wybierzemy odpowiednie materiały, kolory oraz detale Państwa nowej kuchni.

O Marce
O Marce
 
 
 
 
 
 
 

Od projektu

po degustacje

Projektowanie to zderzenie naszych wyobrażeń i oczekiwań z realiami. Analityczne podejście do kwestii ergonomii, estetyki oraz próba pogodzenia metrażu z potrzebnym wyposażeniem– oto wyzwanie, które stawiamy przed sobą nieprzerwanie już od 15 lat. W oparciu o licencjonowane programy jesteśmy w stanie stworzyć i wykonać Państwa autorski projekt wnętrza/kuchni lub zaproponować konsultacje z towarzyszącymi nam w pracy projektantami.

2002

początek

Firma działa nieprzerwanie już od 15 lat, a wszystko zaczęło się od pasji do drewna. W 2002 roku zaczęliśmy produkować pierwsze profesjonalne meble tworzone na wymiar. Od tamtej pory stale się rozwijamy i współpracujemy z najlepszymi. 

2002-2017

inwestycje

Odpowiadając na rosnące wymagania naszych klientów, zapewniamy kompleksową obsługę ze szczególną dbałością o każdy element. Współpracujemy z doświadczonymi i kreatywnymi architektami, a także znanymi i renomowanymi producentami materiałów i akcesoriów. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który w połączeniu z najwyższej jakości produktami sprawi, że starannie wykonane przez nas meble posłużą Ci na długie lata. 

Znajdź Nas

pon - pt 10:00 - 19:00
sob. 10:00 - 16:00

Showroom
Czyżew 16
09-540 Sanniki

2022 copyright OLCZAK          BE!iNTERACTIVE